Dwór Warblewo Dwór Warblewo

Każdemu kto ma dość hałaśliwych, zatłoczonych ulic, szalonego wyścigu z czasem, oferujemy najwspanialsze, wolne od stresów, spokojne dni w czystej, nieskażonej okolicy, gdzie lasy pachną żywicą, pola kwitną ziołami, a wody czystych jezior rzek i jezior zapewniają ochłodę w upalne dni lata. Rano budzą Cię ptaki swoimi trelami, koguty obwieszczają dzień, a konie rżeniem witają gospodarzy i gości. Możecie brać czynny udział w obcowaniu z przyrodą i zwierzętami. Zapewniamy Was, że będziecie przyjęci ze staropolską gościnnością i serdecznością. Nie będziecie się czuli obco i bezosobowo jak w wielkich hotelach czy renomowanych kurortach.

Nie oferujemy wyszukanych dań, ale proste, zdrowe jedzenie z własnych produktów, przyrządzone według przepisów tradycyjnej polskiej kuchni.

Na pewno nie będziecie się nudzić. Dzieci zapoznają się ze zwierzętami i mogą własnoręcznie nazbierać jagód czy grzybów, pojechać bryczką w okoliczne lasy, pojeździć konno lub rowerem i wyhasać do woli.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takimi wakacjami zapraszamy do nas. Nie będziecie rozczarowani.

Wieś ma swoje uroki i niepowtarzalną atmosferę. Tutaj czas ma inny wymiar. Obcowanie z przyrodą wycisza emocje i koi skołatane nerwy - regeneruje cały organizm. Wieczory przy ognisku z wesołą pieśnią długo zostają w pamięci.

Serdecznie zapraszamy staropolskim powitaniem: "Czym chata bogata".


zaloguj

Created by Szarlih

DWÓR WARBLEWO 2008 - 2011